Piąta rocznica otwarcia przedszkola

Dziś wyjątkowy dzień, świętujemy 5 urodziny przedszkola im Janusza Korczaka. To wielki sukces! Wyjątkowa praca 8-osobowego zespołu, który codziennie pracuje na to byśmy dziś mogli celebrować ten piękny dzień, ale również rzeszy przyjaciół, którzy nieustannie dopingują nas w tej podróży.
Swoją obecnością zaszczycili nas dostojni goście. Sam szef wioski Nana Apprepotwe, jego zastępca Nana Quansah oraz Królowa Nana Felicia Opoku Mensah. Byli tez przedstawiciele rady szkoły, rady pedagogicznej pobliskich szkół oraz mieszkańcy.
Program edukacyjny przygotowany na tę specjalną okazję, zaprezentowali starsi uczniowie przedszkola im. Janusza Korczaka w postaci krótkiej scenki edukacyjnej i przepięknego tańca. Ogromnym wsparciem byli również uczniowie szkoły podstawowej i dziewczyny z klubu, który działa przy Start from Ghana Foundation.

Na koniec w ramach podziękowania nastąpiła wymiana upominków. Szef wioski przekazał specjalną laudację w ramach uznania za dokonania na rzecz pracy w wiosce dyrektorom SFGF Eddiemu i Monice Quarcoo. Oni natomiast przekazali sprzęt komputerowy szkole podstawowej, która odgrywa znaczącą rolę edukacyjną w wiosce. Wierzymy, że to dopiero początek tak ważnej działalności edukacyjnej. Podążając za słowami N.Mandeli - "Edukacja jest najpotężniejszą bronią, której możesz użyć, aby zmienić świat."